Yapı Kredi Bankası Worldpuan Kullanılan İnternet Siteleri

0 69

- Advertisement -

Ülkemizde en çok kullanılan kredi kartlarından bir tanesi World Cart tır. Bu kart Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilerine hizmet vermesi için kullanıma sunulan bir karttır. Bugün ülkemizde bu kartı kullanan kişi sayısı 200 binden fazla durumdadır. Bu kartın bu kadar çok kullanılma sebepleri arasında kartı müşterilere vermiş olduğu büyük avantajlar olduğunu söyleyebiliriz. Kartın kullanımından sonra ver puan kazanabilmek imkanınız olması büyük bir fırsat yaratmasına neden olmaktadır. Puanları ister mağazalarda ister marketlerde kullanabilme imkânınız bulunmaktadır. Fakat bu imkânı değerlendirebilmemiz için bankanın anlaşmalı olduğu yerlerden Worldpuan ile harcama yapmanız gerekmektedir. Worldpuan hangi internet sitelerinde kullanılabilir soru işareti şeklinde bir düşünceniz var ise bunu sizler için en açık şekilde anlatmaya çalışacağız.

Yapı Kredi Bankası Worldpuan Nasıl Kullanılır?

Yapmış olduğunuz her alışverişte farklı olacak şekilde Worldpuan kazanma şansınız bulunmaktadır. Her yaptığınız alışverişte bu biriken puanlar en son kartınızda harcama yapabileceğiniz ciddi miktarları ulaşabilmektedir. Fakat dikkat etmeniz gereken önemli konulardan bir tanesi bu ve puanları bir yıl içinde kullanmak zorunda olduğunuz dur. Fakat bu kazanmış olduğunuz bütün puanlar için geçerli değildir. Yani bu Worldpuanlar 30 ya da 15 gün içinde harcanan olması zorunlu hale gelebilmektedir. Bununla ilgili detaylı bilgi almak için bankanın müşteri hizmetlerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Worldpua’nın sağlamış olduğu sistemde 2 Worlpuan 1 kuruşa denk geldiği için bu oldukça uygun bir avantajdır. Eğer 200 Worldpuan biriktirebilirseniz bu 1 TL’ye denk gelmektedir. Bu puanları kullanmak istediğinizde anlaşmalı olan işyerlerindeki çalışanlara danışıp halılarınızın sayısını öğrenebilirsiniz ve karşılığında ne kadar harcama yapabileceğinizi de öğrenebilirsiniz. Bu Worldpuanlar sadece market ve mağazalarda değil internet sitelerinde de kullanılabilmektedir. Bu internet siteleri Worldpuan’la ödeme seçeneğini kabul eden internet siteleridir

- Advertisement -

- Advertisement -

Alışverişinizin karşılığında Worldpuan ile ödeme yapmak istiyorsanız Worldpuan’ın olması yeterli değil ise kalan eksik ücreti nakit para olarak ödeme yapabilirsiniz. Yani bütün alışverişinizi Worldpuan ile gerçekleştirmek zorunda değilsiniz. Bu kural internet üzerinden yapacağınız alışverişler için geçerli değildir.

Yapı Kredi Bankası Worldpuan Kullanılan İnternet Siteleri

  • teknosa.com
  • gittigidiyor.com
  • sanalmarket.com.tr
  • 724tikla.com

 

 

- Advertisement -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.