Vakıfbank Worldpuan Kullanılan İnternet Siteleri

0 58

- Advertisement -

Bir kamu bankası olma niteliğine sahip olan Vakıfbank müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartı olarak World Cart bulunmaktadır. World Cart ile yapılan her harcama da puanlar birikerek müşterinin ileriki zamanlarda bundan faydalanmasına imkan tanımaktadır. Bu sebepten dolayı olabildiğince cazip bir avantajı bulunmaktadır. Bu puanlar kart sahibinin isteğine bağlı olarak mağazalarda, marketlerde, Benzin istasyonlarında ya da farklı işletmelerde kullanılabilmektedir. Bu puanları sadece bu yerlerde değil internet sitelerinde de kullanabilirsiniz. Alışveriş imkanı sağlayan birçok internet sitesi Vakıfbank ile anlaşma yapmış durumda olup bu puanların kullanılmasına müsaade etmektedir. Dışarıdaki mağazalarda bulunan ürünler dikkatinizi çekmiyorsa bu puanlarınızı internet sitelerinde kullanarak İstediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

Vakıfbank Worldpuan Nasıl Kullanılır?

Kredi kartı günümüzde İnsanların en çok ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip olduğundan dolayı hemen hemen herkeste bulunmaktadır. Maddi bakımdan yetersiz kutulu olduğumuz zamanlarda kredi kartını kullanarak başka bir zaman ödeme yapabilme imkanınız bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı kredi kartını kullanması günümüzde çok yaygın bir hal almış durumdadır. VakıfBank’ın müşterilerine kullanmaları için vermiş olduğu world kart günümüzde 200 binden fazla işletme ile anlaşmalıdır. Bu kadar üye işyeri ile anlaşması müşterilerinin Worldpuan’larını kullanabilecekleri alanında genişlemesi anlamına gelmektedir. Vakıfbank World Cart puanları ne kadar TL’ye karşı geliyor diye düşünüyor iseniz sizi hemen aydınlatalım. 2 puan 1 kuruşa denk gelecek şekilde sistem çalışmaktadır.

- Advertisement -

Vakıfbank World Puan Kullanılan İnternet Siteleri Hangileridir?

Günümüzde internet üzerinden yapılan ticaret miktarı neredeyse mağazaları ve marketleri geçmiş durumdadır. Bu sebepten dolayı internet üzerinden yapabileceğiniz alışverişin seçenekleri de çoğalmıştır. Puanlarınızı eğer bir alışveriş merkezi, ya da farklı bir mağazada kullanmak istemiyor iseniz bunu internet sitesi üzerinden anlaşmalı yerler de kullanabilirsiniz. Vakıfbank’ın çok fazla işletme ile çalışıyor olması müşterilerin de o puanlarını istedikleri sitelerde kullanmalarına imkan tanımaktadır. Bu siteler aşağıda gösterildiği gibidir.

- Advertisement -

teknosa.com

gittigidiyor.com

sanalmarket.com.tr

724tikla.com

Bu sitelerde yapacağınız alışverişlerinizde tamamında Worldpuan kullanabilirsiniz. Bu puanların yetersiz geldiği ödeme yapamayacağınızı da bilmeniz gerekmektedir. Sadece mağazalar ve marketler ya da diğer anlaşmalı işletmelerde Wordpuan’larınızı eksik bulunduğu takdirde üzerine farklı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu internet siteleri için geçerli değildir maalesef.

- Advertisement -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.