Garanti Bankası Bonus Puan Kullanılan İnternet Siteleri

0 105

- Advertisement -

Garanti BBVA bankası ülkemizde müşterilerine hizmet verebilen en büyük bankalardan bir tanesi olabilme niteliğine sahiptir. Garanti BBVA Bankası’nın kredi kartı olarak öne sürmüş olduğu Bonus Kart müşterilere büyük kolaylıklar sağladı için ülkemizde çokça tercih edilen kredi kartlarından bir tanesidir. Bonus kart ile yaptığınız alışverişlerde kolay bir şekilde puan kazanıp bu kazandığınız puanların ileride harcama için kullanabilirsiniz. Bonus puanınızı miktarına bağlı olarak harcamalarınızı tamamını ya da bir kısmını bu puanlarla yapabilirsiniz. Garanti BBVA Bonus puan kullanılan internet siteleri hakkında sizlere bilgi vererek puanlarınızı değerlendirmenize imkan tanıyacağız. Kazanmış olduğunuz puanları mağazalarda ve marketlerde de kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası Bonus Puan Nasıl Kullanılır?

Bonus puanınızı kullanabilmeniz için harcamaların yapılacağı yerin banka ile anlaşmalı bir işletme olması gerekmektedir. Garanti bankası büyük bir banka olduğu için anlaşmalı olduğu işletmelerde bir o kadar fazladır. Bu işletme sayıları 200 bin den fazla olduğu bilinmektedir. Bu  kadar büyük bir sayıya ulaşmış olan işletme sayısı neredeyse her yerde Bonus puanım kullanılabilmesine imkan tanınmasına sağlamıştır. Bonus puanlarınızı 1 ay ya da 1 yıl gibi sureler içinde kullanılması gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde bu puanlar sistemden silinerek kullanma olanağı yakalamadan sizden alınacaktır.

- Advertisement -

Puanlarımızı miktarını ve bunu nasıl kullanacağınızı anlaşmalı işyerleri çalışanlarına sorarak öğrenebilirsiniz. Ya da bankanın kendisini arayıp müşteri hizmetlerinden puanlarını hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Alışverişin tamamına puanlarınızla ödemek zorunda değilsiniz. Alışverişin tamamı puanlarınızı karşılığında ödemiyorsa geriye kalan kısma farklı bir yöntemle ödeyebilirsiniz. Anlaşmalı iş yerlerindeki çalışanlar kullandıkları cihazlarda Bonus puan hakkında bilgi verme özellikleri bulunmaktadır.

Garanti BBVA  Bankası Bonus Puan Kullanılan İnternet Siteleri Hangileridir?

Kazanmış olduğunuz puanları sadece mağazalarda ve marketlerde kullanmak zorunda değilsiniz. Bu mağaza ve marketler haricinde anlaşmalı olunan birçok internet sitesi de bulunmaktadır. Birçok e-ticaret sitesi Garanti BBVA Bonus puan karşılığında alışveriş yapma imkanı tanımaktadır. Bu imkanları tanıyan internet siteleri aşağıda görüldüğü gibidir.

- Advertisement -

n11.com

e-bebek.com

hepsiburada.com

gittigidiyor.com

gramaltin.com

sanalmarket.com.tr

morhipo.com

 

- Advertisement -

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.